آموزش زیست‌محیطی، بهداشت و ایمنی در ایران

دورهٔ پویای ما در انجمن ملی کارورزان ایمنی (NASP) به ارائهٔ آموزش پیشرفتهٔ مورد نیاز کارورزان زیست‌محیطی، بهداشت و ایمنی (EHS) می‌پردازد. دوره‌های آموزش جهان واقع و جامع ما توسط کارورزان ایمنی برای کارورزان ایمنی ارائه می‌شود. شما از عملی‌ترین دوره‌های پیشرفته‌ و فراتر از مقررات ایمنی حرفه‌ای و مدیریت بهداشت (OSHA) برای آموزش زیست‌محیطی، بهداشت و ایمنی (EHS) برخوردار خواهید بود.

سهولت آموزش ایمنی آنلاین

سایر سازمان‌ها به ارائهٔ آموزش در بخش‌های برگزیدهٔ جهان می‌پردازند – انجمن می کارورزان ایمنی با فراهم آوردن امکان آموزش ایمنی آنلاین در سطح بین‌المللی، پا را فراتر از هنجارهای مرسوم گذارده است.

ما تیم‌هایی با منابع لازم به‌منظور تکمیل مشاغل دارای کمترین خطرات ایمنی در محل کار ارائه می‌کنیم. این کار ازطریق دوره‌های ایمنی آنلاین که توسط مربیان واجد شرایط و آگاه به مسیر شغلی شما و ایمنی کارکنان شما تنظیم شده انجام می‌گردد. با تکمیل دوره‌های آموزش ایمنی از منزل یا محل کار، در نقش خود پیش بروید.

این انجمن رویکردی عملی به آموزش ایمنی آنلاین در ایران است. وقتتان را برای جست‌وجوی برنامه‌های آموزشی مناسب تلف نکنید. دوره‌هایی که می‌توانید ازطریق این انجمن تکمیل کنید برای انعطاف آینده بین کشورها به‌رسمیت شناخته می‌شود.

مزایای آموزش ایمنی در ایران با انجمن ملی کارورزان ایمنی

این انجمن دوره‌های ایمنی آنلاین مختلفی ارائه می‌نماید که می‌توانید ازطریق آنها موجب رضایت کارفرمایان جدید، ارتقا در شرکت یا تحقق اهداف شغلی خود شوید. برنامه‌های آنلاین ما برای کارورزان در ایران دارای فعالیت‌های متمرکز بر حفظ هنرجوست که شما را قادر می‌سازد دانش خود را قبل از پیشرفت در کار، به‌کار گیرید.

مهم‌ترین مزایای کار با این انجمن برای دوره‌های ایمنی در ایران عبارتند از:

  • پتانسیل افزایش حقوق: سازمان‌های صنایع عمومی، ساخت‌وساز، نفت، گاز و سازمان‌های دولتی کارکنان واجد دانش را ارج می‌نهند. آگاهی از نحوهٔ کاهش ریسک‌های ایمنی و کسب گواهی‌نامه ازطریق این انجمن شما را نامزد مطلوبی برای ارتقا خواهد ساخت.
  • انعطاف در جابه‌جایی شغلی: کسب گواهی‌نامه از این انجمن راهی عالی برای تحقق تغییرات شغلی است. اهداف شغلی خود را دنبال کنید و بدانید گواهی‌نامه‌ای از یک منبع خوش‌نام در اختیار دارید.
  • ایجاد دانش مفاهیم ایمنی: خطرات ایمنی در محل کار را به‌آسانی نشان دهید. آموزش ایمنی آنلاین ما در ایران درپی کمک به کارگران در پیشگیری از بروز آسیب در محل کار است.

انواع دوره‌ها و گواهی‌نامه‌های بین‌المللی ایمنی در ایران

انجمن ملی کارورزان ایمنی افتخار دارد دوره‌های آموزش ایمنی آنلاین متعددی برای کارورزان در ایران ارائه نماید. گزینه‌های خود برای دوره‌ّها و گواهی‌نامه‌های بین‌المللی رایج ذیل را مشخص نمایید.

دوره‌های تخصصی

تقریباً هر موضوع زیست‌محیطی، بهداشت و ایمنی مربوط به صنعت خود رامی‌توانید در کاتالوگ جامع دوره‌های تخصصی انجمن ملی کارورزان ایمنی ما بیابید. ما گزینه‌های بسیاری ارائه می‌کنیم، چه خواهان دوره‌های صنایع عمومی باشید، چه ساخت‌وساز، نفت و گاز یا زیست‌محیطی.

گواهی‌نامه‌های ایمنی بین‌المللی موجود در ایران

آیا علاقه‌مند به کسب یکی از جدیدترین و عملی‌ترین گواهی‌نامه‌های ایمنی در جهان هستید؟ مدیر ایمنی مورد تأیید (CSD) و کارورز ایمنی مورد تأیید  (MSP)بر کارکردهای شغلی حائز بیشترین میزان اهمیت برای حفظ ایمنی کارکنان شما متمرکزند. اگر دارای یکی از دیپلم‌ها یا گواهی‌نامه‌های ذیل هستید احتمالاً از هم‌اکنون واجد شرایطید. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

همین امروز در دوره‌های ایمنی آنلاین ما در ایران ثبت‌نام کنید

انجمن ملی کارورزان ایمنی رویکردی عملی به آموزش ایمنی محل کار است. ما ازطریق فراهم آوردن منابع مورد نیاز به‌منظور ایجاد یک فرهنگ ایمنی مثبت و ارتقای روحیهٔ کارکنان به افراد شاغل در سازمان‌های تولیدی، ساخت‌وساز، نفت، گاز و نیز سازما‌ن‌های دولتی کمک می‌کنیم.

برای آسودگی خیالتان باید بگوییم ما سازمانی مورد تأیید IACET هستیم. با ثبت‌نام در یکی از دوره‌های ایمنی ما به‌صورت آنلاین، آرزوهای شغلی خود را تحقق بخشید

START YOUR SAFETY TRAINING TODAY WITH NASP

View Our Safety Course Catalog
Home » Safety, Health, And Environmental Training Courses » International Safety Certifications » آموزش زیست‌محیطی، بهداشت و ایمنی در ایران